Alfa Laval Contalı Plakalı Isı Eşanjörleri

Contalı plakalı ısı eşanjörleri, az yer kaplayan kompakt bir ekipmanda verimli ısı aktarımı sağlar. Üniteler esnek bir tasarıma sahiptir ve servis ile bakım işlemlerinin yapılması kolaydır. Ürün yelpazesi çok geniştir ve HVAC, soğutma, motor soğutma, süt ve gıda proseslerinden kimyasal işlemler, petrol üretimi ve enerji üretimi gibi daha ağır proseslere kadar farklı endüstrilerde ısıtma, soğutma, ısı geri kazanımı, evaporasyon ve kondenzasyon görevlerinde kullanılmaktadır.

Kalite ve güvenilirliği ekonomik bir çerçeveye oturtmanız gerekir. Her şey enerji tasarrufu yaparak aynı zamanda prosesleri nasıl daha verimli hale getireceğiniz ile ilgilidir. Bunun yanında prosesleri çevre ve iklim değişikliklerine en az zararı verecek şekilde optimize etmektir. Hepsinden önemlisi eşanjörün toplam ömür maliyetini en aza indirgeyerek ve bu şekilde ekipman ömrünü uzatarak işletme karlılığını en üst düzeye çıkartmaktır.Bu özellikler ve faydalar, contalı plakalı eşanjörlerimizi üretirken dikkat ettiğimiz noktalardır. Dış yüzeyin arkasına bakınız. Gözle görülenden daha fazlası var, aslında uzun bir serüven.

BaseLine

Alfa Laval BaseLine, süt ve süt ürünleri, gıda, içecek uygulamaları ve diğer hijyenik uygulamalarda kullanılan standart plakalı ısı eşanjör serisidir.

FrontLine

Alfa Laval FrontLine, süt ve süt ürünleri, gıda, içecek uygulamaları ve diğer hijyenik uygulamalarda kullanılan premium plakalı ısı eşanjör serisidir.

Industrial line

Alfa Laval Industrial line. Alfa Laval çok geniş bir yelpazede sunduğu contalı-plakalı eşanjörleri tüm endüstri uygulamalarında kullanılmaktadır.

Industrial semi-welded line

Alfa Laval Industrial semi-welded line. Alfa Laval endüstriyel yarı-kaynaklı ürünler, akışkanlardan bir tanesinin conta ile temasının uygun olmadığı yerlerde kullanılmaktadır.